Titles you rated
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Landscape of PainRated ★ 1.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
The Wife of a SpyRated ★ 3.5
HereticRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
The ClosetRated ★ 3.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
The Two Faces of JanuaryRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0