Series
Ratings
37
Crime SceneRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Skam France Season 3Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 4.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0