Titles you rated
Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- HERORated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5