Titles you rated
Your Name.Rated ★ 5.0
PandoraRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5