Titles you rated
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 3.5
The Orbital ChildrenRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0