Titles you rated
WITCH WATCHRated ★ 5.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 5.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 5.0
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 5.0
Tougen AnkiRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Shadows House Season 2Rated ★ 5.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 5.0
Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 5.0- Ron Kamonohashi's Forbidden DeductionsRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5- Shangri-La Frontier Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0