Movies
Ratings
52
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Sunshine CleaningRated ★ 4.5
Morning GloryRated ★ 4.0
Young Dragons: Kung Fu KidsRated ★ 1.5
SicarioRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 0.5
If OnlyRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 0.5
CloserRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 4.5