Series
Ratings
108
New HeartRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0
Hotel KingRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
The Last CinderellaRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.5