Movies
Ratings
79
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Happiest SeasonRated ★ 1.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Music TeacherRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.5
PaprikaRated ★ 3.0
AntipornoRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.5
Baahubali: The BeginningRated ★ 2.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5