Titles you rated
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 1.0- The Palace 3: The Lost DaughterRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 0.5- The Palace 2: The Lock Pearl ScreenRated ★ 1.0
- Orphan BlackRated ★ 0.5
Orphan BlackRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 0.5- Ladies of the PalaceRated ★ 1.0
May QueenRated ★ 0.5
City HallRated ★ 1.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0
Palace: The Lock Heart JadeRated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 0.5