Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
FuryRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 0.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
Still AliceRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
SpyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0