Series
Ratings
14
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5