Movies
Ratings
41
Gone GirlRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0