Series
Ratings
32
Who Are You?Rated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0