Titles you rated
The KillingRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 1.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 2.0
Green FishRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Full Metal JacketRated ★ 5.0
FargoRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 5.0
Open Your EyesRated ★ 4.0