Series
Ratings
31
LostRated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
OzRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 5.0