Titles you rated
MoanaRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Fortune SalonRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 4.0