Titles you rated
Finding DoryRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 1.0
The Way HomeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0