Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 1.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0