Movies
Ratings
256
1917Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 2.0
FlubberRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 1.5