Titles you rated
Gangnam BluesRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
The TreacherousRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 5.0