Movies
Ratings
31
I OriginsRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 2.5
August RushRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5