Titles you rated
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 0.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Glass SlippersRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
- Merry MaryRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Women of the SunRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0