Titles you rated
The AvengersRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
FuryRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5- BlackRated ★ 1.5
MontageRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5