Movies
Ratings
113
Romeo + JulietRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 1.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
High School MusicalRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5