Series
Ratings
15- Switched at Birth Season 4Rated ★ 4.5
Switched at Birth Season 3Rated ★ 5.0- Switched at Birth Season 2Rated ★ 5.0
- Switched at Birth Season 1Rated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0