Titles you rated
King and the ClownRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5