Movies
Ratings
322
Man UpRated ★ 4.0
The Sound of a FlowerRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 3.5
The Name of the RoseRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5- Untouchable LawmenRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 4.0
DelicacyRated ★ 4.0