Titles you rated
Page TurnerRated ★ 3.5
It's NightRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.5
StartupRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0