Movies
Ratings
732
EquilibriumRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Triple FrontierRated ★ 2.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
HamletRated ★ 2.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
Feel the BeatRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.5