Movies
Ratings
19
Schindler's ListRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
White VengeanceRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 0.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
Eagle EyeRated ★ 1.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.5