Titles you rated
Honest CandidateRated ★ 0.5
GoodFellasRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 0.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
First ManRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 1.5
HolidayRated ★ 5.0
SplitRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Lucid DreamRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0