Titles you rated
SpyRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0