Titles you rated
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0