Titles you rated
A Bloody AriaRated ★ 5.0
Another ChildRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0