Titles you rated
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 0.5
GoosebumpsRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 2.5
The MagicianRated ★ 0.5
Heart is...Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 0.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 2.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 1.0