Movies
Ratings
1474
The HeatRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
SuffragetteRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 1.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Eddie the EagleRated ★ 1.5
BrooklynRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 0.5
High-RiseRated ★ 0.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
ZootopiaRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 0.5