Movies
Ratings
409
Body of LiesRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
Japan SinksRated ★ 3.5
The DivideRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Kiss of the DragonRated ★ 3.0
Six Days Seven NightsRated ★ 3.5
Mission to MarsRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.5
The Towering InfernoRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5- AliveRated ★ 4.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0