Titles you rated
City HunterRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
HERO2014Rated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
HERORated ★ 5.0- プライドRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
City HallRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.0