Series
Ratings
66
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0