Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.5
After We CollidedRated ★ 0.5
AfterRated ★ 1.5
Paddington in PeruRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 1.5
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Through My WindowRated ★ 0.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0