Titles you rated
Being John MalkovichRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Citizen KaneRated ★ 1.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
Lifting King KongRated ★ 0.5
HerRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 2.5