Titles you rated
Oki's MovieRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Fallen LeavesRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
An Autumn TaleRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
A Summer's TaleRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.5
Riverside MukolittaRated ★ 4.0