Titles you rated
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02: Revenge of DiaboromonRated ★ 1.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
Love on DeliveryRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
It's What's InsideRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
MayhemRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5