Titles you rated
- 퇴마록Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 2.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0