Titles you rated
The Big ShortRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Pawn SacrificeRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
A Most Violent YearRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Resurrection 'F'Rated ★ 3.0