Series
Ratings
56
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0