Titles you rated
EquilibriumRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5