Movies
Ratings
697
WALL-ERated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 1.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.5
The Look of SilenceRated ★ 3.5