Movies
Ratings
175
Pitch PerfectRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
ChawRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0